A+ A A-

MTE Gıda Pazarlama

Şirketimizin temelleri 2009 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup ilk faaliyetine Peyman kuruyemişle 2 araçlık mütevazi bir girişimcilikle başlanmıştır. Daha sonra firmanın bünyesine 2009 Haziran ayında Eti Bisküvi ve Çikolata AŞ. bölge distribütörlüğünü katan Mte Gıda Pazarlama firmayı en üst seviyelere kadar taşıma hırsımız ve arzumuz ile araç filomuzu 16 araca çıkardık. Çalışma ve başarının verdiği şevkle firmamızı büyütmek adına 2 yıllık zaman zarfında alkol sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olan Burgaz Alkollü İçkiler TİC. AŞ. Bölge distribütörlüğünü gerçekleştirmekle birlikte yönetimin el değiştirmesiyle birlikte bu firmayla yollarımızı ayırdık.

Bunun akabinde Bira sektöründe geniş bir kitleye hizmet götüren Tuborg birayla anlaşma yaptık.

Daha sonraki süreçlerde ise Pınarsu, Aroma meyve suyu, Vinkara şarapları ve Svarovsky Vodka bölge distribütörlüklerini bünyemize kattık.

MTE gıda olarak İstanbul Avrupa ve Asya yakası başta olmak üzere Bursa, Yalova, Trakya bölgelerinde ürünlerin toptan satışını gerçekleştiriyoruz.

 Şirketimiz her geçen gün yükselen grafiği ve yerleşen kurumsal kişiliği ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Şirketimiz hali hazırda Tuborg Bira, Pınar Su ve Pınar Soda, Aroma Meyve Suyu markalarının distribütörlükleriyle geniş bir bölgeye hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Amacımız

 Mesleki etik kuralları çerçevesinde, geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak tamamlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti, sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, satış ve pazarlama sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı esas alan bir anlayışla sektörün lider bir kuruluşu olmayı kendimize vizyon edinmekteyiz.

Misyonumuz

Mte Gıda Pazarlama olarak ürün ve hizmet satışlarında müşterilerinden aldığı olumlu eleştirilerin anlamını ve sektöründe çok iyi bir konuma sahip olduğunun bilincindedir. Bu teveccühe layık olabilmek için, kendini sürekli yenileyen, dinamik yapısı ve profesyonel kadrosu ile çalışanlarının ve tedarikçilerin mutlak memnuniyetini sağlamak, satılan ürünlerde ve verilen hizmetlerde yüksek kaliteye ulaşmak, ‘verimli’, ‘etkin’, ve ‘sürekli’ hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanarak rekabet üstü bir firma konumuna gelmek ve faaliyet gösterilen tüm süreçlerde değerler ve sinerjiler oluşturarak, alanında gelişmelerin lider uygulayıcılığının ötesinde, orijinal üretici olmak misyonu doğrultusunda, sektörde büyümeye, hizmet vermeye sizinle birlikte devam edecektir.

banner-mte
E-BÜLTEN

HAKKIMIZDA

MTE Gıda Pazarlama olarak misyonumuz, sürekli gelişen ve globalleşen dünyada;
çeşitlenen, yenilenen, büyüyen ve artan ihtiyaçlara, gerektiğinde ve zamanında çözüm üreten önder bir kuruluş olmaktır.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 MTE Gıda